لینک مستقیم(پیشینه پزوهش و مبانی نظری تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی)

پیشینه پزوهش و مبانی نظری تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی/تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی,پیشینه پزوهش و مبانی نظری تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی,مبانی نظری تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی,پیشینه پزوهش تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی,دانلود پیشینه پزوهش و مبانی نظری تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی/40086272/lj
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان پیشینه پزوهش و مبانی نظری تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی را مشاهده می نمایید.

توضیحات: فصل دوم مقاله کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو مقاله

توضیحات نظری کامل در مورد متغیر

پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه

رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب

منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از متن مبانی نظری و پیشینه

تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی

اینترنت

مفهوم اینترنت در اوایل دهه 1960 برای بخش دفاعی ایالات متحده بعنوان روشی برای حفظ ارتباطاتی که در نتیجه یک حمله اتمی از بین رفته بود به کار برده شد. در سال 1962 یک شرکت یک تکنولوژی مهم در ارسال داده ها را به صورت بسته های مجزا دریافت که بعداً یک معیارالزامی برای اینترنت شد (جفریور دیگران،2001).

در سال 1969 آژانس مطالعات عالی کار خود را شروع کرد که هدفش ساختن یک شبکه ای بود که محققان از دانشگاههای مختلف قادر باشند که با هم صحبت کنند (تریپر، 2000). سرانجام در سال 1983 آن به شبکه نظامی تبدیل شد بدین صورت که این شبکه برای بخش کشوری و غیرنظامی اختصاص یافت (جفری و دیگران، 2001).

شبکه مذکور در نیمه های دهه 80 تجدید گردید و شبکه بنیاد ملی علم نامیده شد در طول آن مدت بسیاری از شبکه های دانشگاهی آمریکایی و اروپایی به شبکه اصلی متصل گردیدند(سیسون،2000).

در سال 1989 فیزیکدانان کشور سوئیس آزمایشگاه اروپایی فیزیکی به ریاست بیرنز یک روش تخیلی موثر و کارائی را برای گروه های خبری پراکنده در نواحی جغرافیایی مختلف برای تبادل اطلاعات با تعریف پروتکل ابررسانه ،پروتکل انتقال مافوق متن، سند متنی استاندارد، و زبان برنامه نویسی بوجود آوردند و این مبنا و اساسی شد برای شبکه گسترده جهانی که در حال حاضر مشهورترین و عمومی ترین بخش اینترنت می باشد (جفری و دیگران، 2001) در اوایل دهه 1990 شبکه گسترده جهانی به کار برده شد و این امر به کامپیوترها این اجازه را داد که به چند رسانه مثل سند متنی، نوشته های تصویری، ویدئوها و... دسترسی داشته باشند. در 1993 یک تکه جدیدی از نرم افزاری که موزایک نامیده می شود بوجود آمد که بوسیله گروهی بنام ماکر اندرسون یک دانشجوی 22 ساله در دانشگاه ایلی نویز رهبری می شد، و این اولین نرم افزار مرورگر اینترنتی بود. این نرم افزار بصورت یک وجه مشترکی به کار برده شد که به کاربران کامپیوترهای ویندوز،اَپِل مکینتاش و... اجازه کار می داد (جفری و دیگران، 2001).

در سال 1994نتس کاپ یک مرورگر شبکه ای که مجهز به موتور جستجو بود توسط همان گروه ارائه شد. آنها سیاست های قیمت گذاری و بازاریابی را اتخاذ کردند که به نتس کاپ در کوتاه مدت حق انحصاری در میان کاربران می داد. مرورگرهای دیگر مثل اینترنت اکسپلورر هم توسط شرکت مایکروسافت ارائه شد که برجستگی زیادی از خود نشان داد. همچنین، با ترکیب و پیوستگی مرورگر شبکه ای، بسیاری از وب سایت ها، جستجوی کلمات کلیدی را تسهیل نمودند که از آنها تعدادی دیگر از مرورگرها مثل یاهو بوجود آمدند. با این وجود، بسیاری از شرکت های اینترنتی با تبلیغ در صفحه خانگی یک موتور جستجو بازدیدکنندگان زیادی را جذب کردند. این یک تاکتیکی بود که توسط آمازون بطور گسترده مورد استفاده قرار گرفت (باندیو،2002).

بسیاری از شرکت ها هم اکنون صفحه خانگی خود را دارند و در بیشتر موارد قابل پیش بینی هستند مثل ایبی که به مصرف کننده اجازه می دهد تا بدون نیاز به جستجو مستقیماً به وب سایت دسترسی پیدا کند.امروزه اینترنت برای همه کسانی که آرزوی استفاده از آن را در سرتاسر جهان دارند وجود دارد. اینترنت و شبکه گسترده جهانی با تغییرات عمیق و شگفت آور در دنیای تجارت تحول دیگری را آغاز کردند (باندیو،2002). امروزه اینترنت نه تنها تکنولوژی را آورده بلکه روش های متفاوت انجام کارها را در دنیای گسترده تحت تاثیر قرار داده است.


مطالب دیگر:
📌پاورپوینت آشنایی با تعدادی از آفات کاکتوس و دیفن باخیا 📌پاورپوینت آشنایی با تفکر استراتژيک📌پاورپوینت تکنیک های داده کاوی در بازاریابی و فروش و مدیریت ارتباط با مشتری📌پاورپوینت تکنیک های داده کاوی در روابط عمومی الکترونیک📌پاورپوینت آشنایی با تکنیکهای ایمنی آنالیز درخت خطا 📌پاورپوینت آشنایی با تنظیم دستگاه تنفس مصنوعی📌پاورپوینت آشنایی با توسعه یا چپاول پیتر اوانز📌پاورپوینت آشنایی با تولید در کلاس جهانی📌پاورپوینت آشنایی با تئوری انتخاب در مدرسه📌پاورپوینت تئوری سازمان در دیدگاه های مختلف و ابعاد طراحی سازمان📌پاورپوینت آشنایی با تئوری های مدیریت پیشرفته📌پاورپوینت تئوری های مدیریت پیشرفته، الگوها و اهداف📌پاورپوینت آشنایی با جامعه شناسی سازمانها 📌پاورپوینت آشنایی با جایگاه قانون در حرفه پرستاری📌پاورپوینت جنبه های اخلاقی، حقوقی و فقهی شبیه سازی انسان📌پاورپوینت چالش های اخلاقی در انجماد بیماران صعب العلاج📌پاورپوینت آشنایی با چالش ‌های نظام اداری بررسی‌ موردی ایران📌پاورپوینت آشنایی با چرخه مدیریت بحران📌پاورپوینت آشنایی با حذف آلودگی آب ها با نانو فناوری📌پاورپوینت حسابداری بین المللی و عوامل ایجاد کننده تفاوت ها در آن📌پاورپوینت آشنایی با حسابداری بین المللی📌پاورپوینت آشنایی با حسابداری رفتاری📌پاورپوینت آشنایی با حسابداری مدیریت📌پاورپوینت آشنایی با خاکورزی ثانویه و دستگاه های ایجاد کننده آن📌پاورپوینت آشنایی با خلاصه ای از مبانی زوج درمانی و خانواده درمانی